Konkurs ofert – przedsięwzięcia o charakterze profilaktycznym realizowane w okresie wakacji

Ogłoszenie konkursu ofert na realizację przedsięwzięć o charakterze profilaktycznym, mających na celu zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich, których realizatorem są inne podmioty.

Termin składania ofert – 02.06.2017 r.

 

Czytaj dalej Konkurs ofert – przedsięwzięcia o charakterze profilaktycznym realizowane w okresie wakacji

BEZPŁATNE SZKOLENIA „Fundacja Aktywności Obywatelskiej” oraz INSPIRES Sp. z o.o. zapraszają do projektu RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

 

Zapraszamy szczególnie osoby zagrożone wykluczeniem społecznym i ubóstwem z podregionu radomskiego, w tym osoby niepełnosprawne, oraz osoby korzystające z pomocy społecznej

Czytaj dalej BEZPŁATNE SZKOLENIA „Fundacja Aktywności Obywatelskiej” oraz INSPIRES Sp. z o.o. zapraszają do projektu RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Ogłoszenie – Ptasia grypa

W związku z wejściem w życie przepisów rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie zarządzania środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków (Dz. U. poz. 722) polecam w trybie pilnym skuteczne przekazanie informacji o zaistniałych zmianach dotyczących obostrzeń nałożonych na osoby utrzymujące drób i inne ptaki w związku z wystąpieniem ptasiej grypy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Czytaj dalej Ogłoszenie – Ptasia grypa