Organizacja urzędu

Nr
pokoju
Stanowisko pracy Nr tel. wew.

Telefon, adres e-mail

17 SEKRETARIAT 24 tel. 48 610 51 22
fax. 48 610 51 43
gmina@zakrzew.pl
16 Wójt Gminy
Białkowski Sławomir
27 48 610 51 22
wojt@zakrzew.pl

REFERAT SPOŁECZNO-OŚWIATOWY (SO)

18 Kierownik referatu, Sekretarz Gminy
Nosowska Marzenna
36 48 610 51 22
sekretarz@zakrzew.pl
17 Sekretariat, ochrona przeciwpożarowa, archiwum zakładowe
Podgórska Marta
24 tel. 48 610 51 22
gmina@zakrzew.pl
20 Oświata, stypendia, zasiłki szkolne
Świątkowska Anna
43 48 610 51 22
oswiata@zakrzew.pl
15 Obsługa Rady Gminy, sprawy wojskowe, BHP
Głowacka Jolanta
35 48 610 51 16
referatso@zakrzew.pl
15 Ewidencja ludności, dowody osobiste
Barszcz Renata
35 48 610 51 16
ewidencja@zakrzew.pl

PEŁNOMOCNIK WÓJTA DS. ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH (PWA)

20 Pełnomocnik Wójta ds. rozwiązywania problemów alkoholowych, dłużnicy alimentacyjni
Musiałek Małgorzata
43 48 610 51 22
kultura@zakrzew.pl

URZĄD STANU CYWILNEGO (USC)

19 Kierownik USC, sprawy kadrowe, obrona cywilna, sport
Bilska Elżbieta
28 48 610 51 22
usc@zakrzew.pl

REFERAT FUNDUSZY EUROPEJSKICH INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ (FEIT)

24 Kierownik referatu
Siek Krzysztof
30 48 610 51 14
zakrzew@zakrzew.pl
23 Zamówienia publiczne
Dziesińska Danuta
41 48 610 51 14
dziesinska@zakrzew.pl
25 Rolnictwo, wycinka drzew, stosunki wodne, fundusze unijne
Wencel Katarzyna
29 48 610 51 14
wencel@zakrzew.pl
25 Gospodarka nieruchomościami, nazewnictwo ulic
Radomska Magdalena
29 48 610 51 14
radomska@zakrzew.pl
14 Budownictwo, zagospodarowanie przestrzenne, ochrona środowiska
Skorupska Joanna
23 48 610 51 16
budownictwo@zakrzew.pl
14 Drogownictwo
Gołębiowski Andrzej
23 48 610 51 16
drogi@zakrzew.pl
13 Działalność gospodarcza, utrzymanie sieci wodociągowej
i kanalizacji, oświetlenie uliczne
Lewandowski Roman
38 48 610 51 16
lewandowski@zakrzew.pl
27 Inspektor w Referacie Funduszy Europejskich
Łabęcki Kazimierz
38 48 610 51 14
labecki@zakrzew.pl

REFERAT FINANSOWY (FN)

10 Kierownik referatu, Skarbnik Gminy
Seweryn Danuta
32 48 610 51 13
bank@zakrzew.pl
9 Księgowość budżetowa
Błaszczyk Elżbieta, Wójcik Anna
31 48 610 51 13
8 Księgowość budżetowa
Świątkowska Agnieszka
33 48 610 51 13
bank@zakrzew.pl
28 Księgowość budżetowa
Sikora Małgorzata
55 48 610 51 13
28 Księgowość szkół
Krzos Agnieszka
55 48 610 51 13
zakrzew@wa.jst.net.pl
5 Naliczanie płac, podatek VAT
Gołąbek Barbara, Pałczyńska Danuta
22 48 610 51 15
6 Podatki i opłaty lokalne – księgowość
Ciołczyk Emilia, Walczak Anna
20 48 61 51 13
podatki@zakrzew.pl
7 Podatki i opłaty lokalne – wymiar
Chudziak Michał, Sobczak Anita
40 48 610 51 13
referat.podatki@zakrzew.pl
8 Opłaty za odbiór odpadów komunalnych
Szczerbińska Małgorzata
33 48 610 51 13
11 Kasa
Majchrzak Dorota
42 48 610 51 15